Prsten z jezera Jeskyně zrození

Channeling na šperk od Pavly Cristal

Přinášíme moudrost, lásku a podporu samotného Zdroje pro každého jednoho z vás.
~ Cristal

Prsten z jezera Jeskyně zrozeni – Emaralleya - Markéta Emara Mitro

„Zdravíme vás milovaní, 

jsme Cristal a přicházíme předat moudrost, která čeká v hloubi Vesmíru. Odtud přichází i vědomí, které se propojuje s krystalem v tomto šperku. Pro nás je to spíše nosič vědomí.

Způsob, kterým je upraven tento nosiče vědomí, nebo spíš přenositel vědomí, je unikátní. 

Prsten s Apofylitem je jako ozdravené jezero v jeskyni zrození. Je to jeskyně, kam měly přístup jen některé velmi výjimečné kněžky z doby Lemury. Je to jezero, které omlazovalo, očišťovalo, jako byste se koupali ve vědomí lásky samotného zdroje. 

A tak jste si mohli vybrat, jestli se chcete jen omladit a stačí vám plout na povrchu v této jeskyni, ze které pochází tento krystal a vědomí, které nese, nebo zda se toužíte ponořit do hlubiny a užít si objímající náruč matky Země a Zdroje otce. Snoubí se v něm síla Země a láska Zdroje. 

Tento šperk dokáže pracovat, spíše vést jako průvodce procesem rozpomenutí se na dávné šamanství a kněžství toho, kdo ho bude nosit. A s ním také na schopnosti a dary, které už teď v sobě má, jen si na ně nevzpomíná. A to je důvod, proč je nemůže používat. Nemůžete použít to, co neznáte nebo co si nepamatujete. 

A tak v jistém smyslu tento šperk vás provází cestou rozpomínání se na to, kým jste byli v době, kdy tu s vámi byly nádherné bytosti z Plejád, které vás učily zákonitosti Vesmíru, které teď předáváte lidem. 

Tento krystal mohl být jen vyjádřením lásky zdroje, ale způsob, kterým byl zpracován, ho vrací do tohoto místa jeskyně zrození. Je to prostor, posvátný prostor, skutečný fyzický prostor, velmi utajený zde na Zemi, uvnitř hor. Nese vzpomínku Akáši každé lidské bytosti. V tom tkví jeho síla, v tom tkví jeho možnosti a potenciál. 

A tak může nositel tohoto prstenu, tohoto průvodce, dolovat ze své Akáši cokoliv, po čem touží a znovu to aktivovat v tomto životě. A může si vybírat, zda chce dolovat ze své Akáši velkolepost nebo problémy. 

Tento prsten je skutečným průvodcem a jeho zpracování v něm udržuje lásku zdroje, ukotvenou na jednom prstenu pro celé fyzické tělo a pro celou duši. 

A tak samotný vytváří ukotvovací proud světla z Vesmíru skrze fyzické tělo do Země.

Tento prsten je velmi výjimečný a my jsme rádi a jsme vděční, že oslavuje způsob, kterým je zpracován.

Pro to, abyste využili celý jeho potenciál, je potřeba dát svou důležitost stranou, a tak díky tomu rozšíříte svůj vlastní potenciál a můžete si rozpomenout na svou velkolepost tady na Zemi i mimo Zemi. 

A tak to je.“

Děkuji vám za důvěru
S láskou Markéta Emara Mitro