Prsten Existence

Channeling na šperk od Pavly Cristal

Přinášíme moudrost, lásku a podporu samotného Zdroje pro každého jednoho z vás.
~ Cristal

Prsten Existence – Emaralleya – Markéta Emara Mitro

„Zdravíme vás milovaní, 

my jsme Cristal a přinášíme vám pravdu o vás a o tom, co si volíte pro svoji existenci.

O tom, že vy jste ti, kdo tvoří plynutí a soulad, nebo tlak a drama. Všechny možnosti, všechny možné budoucnosti už dávno existují. Nedají se spočítat. Vy jste ti, kdo si vytvořili tyto možnosti, tyto potenciály a také jste to vy, kdo si vybíráte z těchto potenciálů, co si v danou chvíli zvolíte žít, co si v danou chvíli dovolíte cítit, vnímat, prožívat.

Mnoho lidí věří v takzvaný osud. Že je tu někdo větší než vy, kdo má v rukách váš život. Ale nikdo větší než vy neexistuje. Vy sami si tvoříte svůj soulad nebo nesoulad.

Tento prsten přináší velký potenciál vaší větší budoucnosti. Existence, kde plynete, necháváte se unášet, ale přesto si sami tvoříte a volíte svůj život v souladu s vaším vyšším vědomím.

Existence, která vychází z prostoru vašeho srdce, z tohoto nádherného portálu, skrze který se můžete propojit či jste propojeni se vším, co je. 

Tento prsten vám přináší potenciál existence plynutí v klidu, v pokoji, v lásce, v důvěře. Přesto však v pohybu. Vy sami jste tím zdrojem. Osudem, který určuje váš život. Je to vaše svobodná volba. Tento prsten vám připomíná, že všechno vychází z jednoho zdroje.

Z tohoto zdroje se odvíjí život existence všeho, co je. A že také vy se nacházíte na této spirále, která vychází z tohoto zdroje. A že i vy máte schopnost, kterou má tento zdroj. Schopnost tvořit v souladu se svým nejvyšším potenciálem. V plynutí po této spirále života a existence nebo v nesouladu a v dramatu. Záleží vždy jen na vás, co si dovolíte žít a cítit.

Přesto stále z tohoto zdroje k vám všem proudí tato nádherná zářivá láska bez podmínek. Ať se rozhodnete jakkoliv, stále k vám proudí život plný zářivé jasné energie, lásky, podpory, výživy a je jen na vás, zda se rozhodnete ji přijmout, čerpat ji nebo ne.

A není tu nikdo, kdo by vás za to soudil. Je tu jen tento zdroj, ze kterého všechno plyne. Po této spirále existence, která je pevná, bezpečná a velmi laskavá. 

Vy jste tou největší hvězdou, každý jeden z vás. Bez vás by tato spirála nebyla tak zářivá. Jste její součástí. Jste součástí tohoto vědomí.

Jste hvězda, bez které by nebe nebylo tak zářivé. Jste víc, než tušíte, a naše láska a úcta k vám, ke každému z vás, je bezmezná. Jsme vděční za to, že můžeme přinášet větší pravdu o vás. Všichni jste hvězdy. 

A tak to je.“

Děkuji vám za důvěru
S láskou Markéta Emara Mitro