Náhrdelník Vědomí jednoty

Channeling na šperk od Pavly Cristal

Přinášíme moudrost, lásku a podporu samotného Zdroje pro každého jednoho z vás.
~ Cristal

Náhrdelník Vědomí jednoty - Emaralleya - Markéta Emara Mitro

„Jsme Cristal a přicházíme předat moudrost, která čeká v hloubi Vesmíru, odtud přichází i vědomí, které se propojuje s krystalem v náhrdelníku.


Tento unikátní šperk je velmi léčivý při úzkosti, kterou nesete ve svých tělech. Tato úzkost vás provází mnoho životů. Je to stesk po vašem pravém domově.
Tento šperk ukazuje cestu vaší duše do inkarnace tady na Zemi. Když si náhrdelník prohlédnete, můžete vnímat i změnu barev shora dolů, to vyjadřuje cestu vaší duše z Vesmíru na Zemi, cestu z kvantového pole do fyzické hmoty. 


Při tomto přechodu procházíte závojem zapomnění a tak zapomínáte na svojí velkolepost, na to odkud pocházíte a na to, co přinášíte. 


Na Zem teď přichází bytosti, rodí se sem děti, které si pamatují, alespoň částečně, kdo jsou. Pro ně je velmi nesnadné tu být v systému s námi – s lidstvem.


I oni přinášejí to, co přináší tento šperk. Soucit, váš soucit s vámi. Váš osobní soucit, ne lítost. Osobní soucit s vámi samými, když si uvědomujete, že jste daleko větší a velkolepější, daleko schopnější a zázračnější, než právě teď vnímáte a cítíte na zemi ve fyzickém těle. Je to jen iluze vaší duality. 


Pole jednoty nikdy nikam nezmizelo. Stále jste v něm, jen ho nevnímáte a nevidíte skrze závoj zapomnění, kterým jste prošli při přechodu tohoto závoje zapomnění a vnímání vibrací lidstva, které je tíživější, než to odkud pocházíte.

Pocit stesku po vašem pravém domově, po prostoru odkud jste přišli, po prostoru vaší duše.

Tento šperk vás provází, stále vám připomíná a přináší sebou vědění toho, co jste nechali za tímto závojem, aby vaše úzkost a váš stesk po vaší duši, po vašem domově, se proměnil v radost z bytí na Zemi. 


Tolik se soustředíte na to, co nemáte, že zapomínáte být vděční za to, co už máte, avšak tato vděčnost vytváří další hojnost. Oproti tomu smutek, nebo úzkost, přináší jen další propady.

Proto je tento šperk jako průvodce velmi důležitý pro ty, kteří hledají ukotvení v radosti ze života.

Pomáhá nést vaši velkolepost sem na Zem do fyzického těla, abyste ji tady vnímali, cítili a abyste ji tady mohli vyjádřit.


Přišli jste sem na Zem proto, abyste mohli vyjádřit, kdo je vaše duše, kdo jste vy, jako duše, jako bytost.

APOFYLIT- honosný krystal z jádra Země, nese krásu Vesmíru. A tak se ve šperku snoubí a spojuje fyzická hmota, fyzická realita, láska a péče matky Země. Objetí, vědomí a vědění Zdroje.


Nosit tento šperk je velmi ukotvující a velmi utišující váš dávný vnitřní žal. Je to pocit, který si nesete v sobě a občas se vám připomene, jako smutek, jako jemná úzkost, ale je to jen proto, že si neužíváte svoji přítomnost a stále se vracíte do minulosti.

Tento šperk vám pomáhá udržovat se v přítomnosti, protože přítomnost, je jediný prostor a čas, kde dokážete změnit svůj život, kde dokážete tvořit něco jiného, než jste tvořili doposud.

Jako by byl náhrdelník váš učitel, váš mistr, který vás provází a učí vás, že nikam nezmizela láska Zdroje, láska jednoty, že jste v ní stále ponoření, jen jí nevidíte a nevnímáte.


Tento šperk nese vědomí jednoty, sem dolů na Zemi do hmoty.
Tento šperk bude sloužit nejen své majitelce, ale také celému lidstvu, má tak široké pole působnosti, že dokáže, působit na celé Zemi.

A tak to je.“

Děkuji vám za důvěru
S láskou Markéta Emara Mitro