Náhrdelník Poznej svoji cestu

Channeling na šperk od Pavly Cristal

Přinášíme moudrost, lásku a podporu samotného Zdroje pro každého jednoho z vás.
~ Cristal

Náhrdelník Poznej svoji cestu - Emaralleya - Markéta Emara Mitro

„Zdravíme vás milovaní, jsme Cristal a přicházíme vás ještě víc propojit s vámi samotnými.

Lidstvo je v pozici přechodu. Tak dlouho jste byli na úrovni dětí na dětském hřišti. Mnoho z vás teď vychází ven z tohoto hřiště, abyste se učili. To je vývoj vědomí lidské bytosti.

Jsme tu proto, abychom vám byli oporou a vedli vás ven z tohoto hřiště do volného prostoru. Je to velký krok pro každého z vás. Opouštíte to staré, ale známé, a přicházíte do otevřeného prostoru, kde je možné doslova všechno a s tím přichází strach. Je to logické, když vstupujete do neznámého. Proto jsme tu my, stejně jako průvodci, kteří jsou s každým z vás, stejně jako další průvodci, kteří přicházejí s těmito šperky. 

Každý šperk má svůj doprovod, každý tento šperk má svůj doprovod. Svůj světelný i éterický zemský doprovod. 

V tomto nádherném krystalicky čistém a zářivém jasném šperku se potkávají průvodci světla a průvodci z nitra Země. Každý přináší svoji moudrost, která je odlišná, ale spojuje se v tomto šperku. A tak je tento šperk jako vznášející se loď, která je ukotvena, držena zemskými elementály a bytostmi z nitra, jádra Země, které ji pevně drží, a zároveň, řekněme z druhé strany, pomáhají andělské bytosti této lodi vznášet se. Nepřetahují se. 

Spolupracují tak, aby tato loď bezpečně plula. Spolupracují, aby mohla tato loď plout, plynout a nechat se nést. Je tak kotvou i pro vás. Můžete s tímto šperkem cítit velký ukotvující pocit bezpečí a vnitřního pokoje a zároveň můžete vnímat, jak vás vynáší k vyšším vibracím, ke kterým sami svobodně směřujete. 

Je to nádherná spolupráce Země a vesmírného vědomí, které spolupracují proto, aby vám pomohly zůstat v rovnováze, přestože vstupujete do neznámého. A tak s tímto průvodcem, ve kterém je spojeno mnoho spolupracujících průvodců, je to tak, jako byste se posadili na srpek Luny a nechali se vynést do výšin. Přesto vnímáte, že sedíte na hmotné Luně, na fyzickém místě. A tak nemáte strach z neznámého, protože vás drží to fyzické.

Proto je tento šperk úžasným přítelem, který vás vede a není výš ani níž než vy. Ale je otevřený za vás, je otevřený přijímat všechno možné i nemožné. Je to jako by šel před vámi, krok dva před vámi a prosekával vám cestu, která je tak pro vás snazší.

Nejlépe bychom nazvali tohoto průvodce – šperk, jako přítele. Jako andělského přítele, který jde s vámi vaší cestou pro váš pocit bezpečí. Pro váš pocit, že jdete skutečně správně. A když máte pocit, že můžete spadnout dolů, víte, že vás může vyzvednout nahoru, a když máte pocit, že ulítnete, je tu Luna, která vás drží nohama na zemi. Tento průvodce, přítel, je velkým udržovatelem rovnováhy a vnitřního pokoje a míru.

A tak se s ním můžete vydat kamkoliv, do jakéhokoliv neznámého prostoru. Je to váš zářivý, velmi mocný ochránce a průvodce. Nic víc nepotřebujete. 

Je pochopitelné, že vás vaše mysl s vaší touhou žene stále kupředu a je velmi logické, že hned za ní je váš strach. Čím víc vás žene vaše mysl a touha, tím větší se zdá být váš strach. Ale vězte, že nic horšího a děsivějšího než váš strach neexistuje. A tak tento šperk s těmito průvodci přebírá vedení, protože tento šperk je nositelem tohoto vědomí všech těch průvodců, kteří se spojují v jedno se všemi kvalitami.

A tak se nezlobte, když cítíte strach. Ani na sebe, ani své tělo, ani na svoji mysl, ani na svůj strach. To je jen proto, abyste věděli, že jdete správně. Že máte touhu. Užívejte tohoto průvodce, tohoto přítele tak často, jak budete potřebovat, nebo tak často, jak zatoužíte. Nemůžete se přítelem přesytit. 

Udržuje vaši vysokou vibraci, která je ve vašich potenciálech budoucnosti a nese ji s vámi za vás. 

Udržuje vizi této vysoké vibrace a klestí vám k ní cestu. A vy jen jdete a pozorujete. 

Buďte vděční svému příteli za toto vedení. Velmi usnadňuje cestu, kterou jdete. A tak tento šperk pomůže právě lidem, kteří procházejí mnoha transformacemi, mnoha úskalími. Proto aby převzal vedení vezme vás za ruku a druhou bude klestit cestu před vámi. 

A tak už nebude potřeba procházet tolika přechody, tolika transformacemi, protože pak už jen půjdete po své cestě. Protože tak to bytosti dělají. Jsou tu pro vás, abyste vy mohli jít svojí cestu. Proto jste tady, abyste šli svojí cestu. Ne abyste na ní zakopávali. Abyste si jí užívali, protože je skvostná tak jako vy. 

Jsme s vámi.

A tak to je.“

Děkuji vám za důvěru
S láskou Markéta Emara Mitro