Moudrý šperk, který Ví

Moudrý šperk, který ví - Emaralleya - Markéta Emara Mitro

Moudrý šperk, který VÍ. Takový je šperk ode mě.

Viděli jste první díl Harryho Pottera ? Když Harry přijel do školy do Bradavic, tak studenty rozřazovali do čtyř různých kolejí, tříd. Používali k tomu Moudrý klobouk. Klobouk s magickými schopnostmi, který VĚDĚL, do které koleje daný student patří podle toho, jaké jsou jeho největší předpoklady a potenciály. Přesto ctil svobodnou volbu každého studenta. 

Mé vědomé šperky jsou jako Moudrý klobouk.

Mé šperky VÍ.

Ví o vás naprosto všechno. 

Ony ví, s čím přišla vaše duše na tento svět, jaké jsou její záměry, co si máte v tomto těle prožít a zažít. Ví, jaký ZÁMĚR měl Vesmír, když vás na tento svět poslal. A ví, jak tyto záměry aktivovat a naplnit.

Při konzultacích před výrobou osobního šperku se vždy bavíme na téma záměrů. Záměry se staly poslední dobou nesmírně populárními. Skoro bych řekla, že se jim přikládá až magická moc. Ano, můžeme si přát. Můžeme se záměrem pracovat. Ale někdy je to tak, že se náš „lidský” záměr neshoduje s tím, jaký s námi má Vesmír. Prostě my bychom rádi do Nebelvíru, ale Moudrý klobouk nás pošle do Zmijozelu.

Jak je to tedy s mými šperky a záměry ?

Můžete si do šperku dát záměr ? Můžete.

Můžu vám ho tam dát já ? Můžu.

ALE :

ZÁMĚR si dávají lidé do věcí tehdy, když nemají schopnost propojit se s vyšším vědomím nebo s vyšší bytostí, která by je tam dávala za ně, jen svojí přítomností. Je důležité si to uvědomit.

MY nejsme ti, kdo tvoří a mají nad tím kontrolu.

My jsme sice ti, kdo tvoří, ale svou tvorbou umožňujeme přijít do hmoty jen tomu, co už v éteru existuje. Kdybychom do této hmoty dali svůj záměr, dávali bychom zbytečná omezení pro tvoření. Nejsme vědomější než Vědomí ! Jako bychom tím pádem zakázali vyššímu záměru existovat a místo toho bychom si do šperku vložili záměr svůj, lidský, minimalizovaný. Lidský záměr bude osekaný vždy. Nikdy nepojmeme to nekonečné množství možností, které pro nás může Vesmír připravit.

Jak tvořím já ?

Já netvořím šperk. Šperk se tvoří sám, skrze mě. Já šperk tvaruji, dávám do něho energii, ale nekontroluji záměr ani proces. Kontroluji pouze sebe, abych do procesu nezasahovala. Jsem ukotvená v sobě a jen umožňuji, aby se vše tvořilo samo. Záměry jsou do šperku zasazeny podle toho, kdo jsou mí klienti.

Mé šperky jsou živoucí. 

Rozdíl mezi šperkem, do kterého bychom vložili svůj záměr, a mezi živoucím šperkem je markantní. Mé živoucí šperky nemají jeden záměr, ale VEDOU VÁS postupně skrze to „vaše”. Jsou vašimi PRŮVODCI. 

Díky šperku získáte své vyšší vedení zde, na Zemi. Šperk vás neustále povede. Nenastane ani jeden den, kdy by vám šperk přestal sloužit. Je v něm tak vysoké vědomí, že než byste takového dosáhli, uběhlo by ještě mnoho generací.

Povede vás do vyšších rovin. Budete ze sebe jemně shazovat zátěže, se kterými nemůžete jít do vyšších hladin vědomí. 

Šperky jsou živoucími průvodci. Kdybyste dávali šperkům běžné záměry, tak by po jejich splnění čekaly, jaký další úkol jim dáte. U živoucích šperků je to ale jiné. Ony ví, co zrovna potřebujete, co je pro vás nejlepší. Spolupracuje s vaším Vědomím. 

Šperk může být moudrý.

Těžko se dá pochopit hlavou, že něco neživého, jako třeba náhrdelník, může mít svoji moudrost. Že může tvořit. Ovlivňovat vás. Že může zářit a prozařovat vás a celý váš svět. 

V dnešním materialistickém pojetí je něco takového prostě nepochopitelné.

Ale my víme, že svět je tvořen energií a Vědomím. Že hmota může být jen iluzí, je to pokaždé jinak vibrující energie. A že svojí myšlenkou můžeme svůj svět tvořit takový, jaký chceme. Tak proč by nebylo možné, aby něco stálo ještě nad naší myslí ? 

A co kdyby existovala „anténa” vesmírného Vědomí, která by uměla koncentrovat a zesilovat božský signál a přivádět ho k lidem ? A tím je vést k jejich podstatě, k jejich Bytí ?

Milí, taková anténa existuje. Ráda ji pro vás vytvořím. Respektive ráda nechám Stvoření, aby ji skrze mé ruce vymodelovalo do šperků, přesně dle vesmírných záměrů vaší Duše.

S hlubokou poklonou před vším, co se tvoří a je tvořeno.

S láskou

Emaralleya

Děkuji vám za důvěru
S láskou Markéta Emara Mitro