Prsten který vede k propojení se se svou vlastní esencí, se svou jedinečností snít a žít svůj vlastní život, opustit "známý bezpečný příběh" scénář svého života, dovolit si poslechnout volání své duše. Perla je tak měkká a zářivá, hýčká aby ses mohla naplno otevřít inspiraci života, být jeho středobod. Dynamika a masivnost šperku napomáhá ukotvení naší životní síly a nastavení zdravých hranic, které jsou potřeba k tomu abychom mohli prožít naplňující, mimořádný život.

Channeling k tomuto šperku

Zvu vás k poslechu channelingu na tento šperk od Pavly Cristal Gondekové.
Je to nádherný silný příběh o šperku a jeho působení.
Můžete si zavřít oči, narovnat si páteř a zaposlouchat se...

Prsten spirála s Keshi perlou

Prsten který vede k propojení se se svou vlastní esencí, se svou jedinečností snít a žít svůj vlastní život, opustit „známý bezpečný příběh” scénář svého života, dovolit si poslechnout volání své duše. Perla je tak měkká a zářivá, hýčká aby ses mohla naplno otevřít inspiraci života, být jeho středobod. Dynamika a masivnost šperku napomáhá ukotvení naší životní síly a nastavení zdravých hranic, které jsou potřeba k tomu abychom mohli prožít naplňující, mimořádný život.

Kategorie :

Prsten spirála s Keshi perlou

Stříbro 925/1000 a Keshi perla
Prsten je otevřený, takže je u něj možné upravit velikost v rozmezí 50 až 55.
Prsten při navlékání mírně pruží, tak je možné ho dobře převléknout přes kloub a pak pěkně pevně sedí na ruce, což je u takhle velkých prstenů potřeba.

Channeling si můžete také přečíst v textové podobě ZDE.

Prsten spirála s Keshi perlou

Stříbro 925/1000  a Keshi perla
Prsten je otevřený, takže je u něj možné upravit velikost v rozmezí 50 až 55.
Prsten při navlékání mírně pruží, tak je možné ho dobře převléknout přes kloub a pak pěkně pevně sedí na ruce, což je u takhle velkých prstenů potřeba.

Děkuji vám za důvěru
S láskou Markéta Emara Mitro